JAK NA ZÁRUČNÍ či POZÁRUČNÍ SERVIS?

Mám telefon ještě v záruce, chci jej reklamovat
Záruka mi již skončila, ale objevila se závada
Reklamace v záruční době nebyla uznána, jak postupovat?

Záruční opravy, servis

Máte-li telefon ještě v platbné dvouleté záruce, můžete nám jej buď odeslat, nebo se dostavit do naší jablonecké provozovny v ulici Máchova 4 .
Přineste s sebou originální záruční list od autorizovaného distributora či oficiálního dovozce dané značky.

My zajistíme veškerý servis spojený s Vaší reklamací. Napíšeme za Vás průvodní dopis, domluvíme všechny náležitosti se servisem.

Záruční oprava nebo-li záruční servis v tomto případě znamená, že Váš telefon máte ještě v záruce a tudíž máte nárok na uplatnění záruky, aniž byste za to cokoliv platili. Pakliže Vám reklamace nebude uznána ( mechanické poškození, vniknutí kapaliny do přístroje atp.), pak se na místě či telefonicky můžeme domluvit na dalším postupu, a tedy mimo záruční opravě Vašeho mobilu.

Pozáruční opravy, servis

Pokud Váš telefon již v záruce není, provádíme veškeré softwarové i mechanické opravy – požkození telefonu, výměna displeje, odbklování telefonu atd. Závadu posoudíme a před zahájením servisu Vám sdělíme kalkulaci ceny. V případě, že budete souhlasit s opravou, ihned se do všeho pustíme a v nejkratším čase Vás budeme informovat o výsledku.

Nic neplatíte dopředu, částku uhradíte až po odstranění závady.

Výhody na Mobilepoint

  • Originální díly

    Používáme kvalitní a originální díly. Nabízíme maximální kvalitu použitého materiálu, pracujeme s těmi nejmodernějšími nástroji

  • Zapůjčení mobilu

    Budete pořád na příjmu! Zdarma Vám totiž zapůjčíme náhradní mobilní telefon během trvání servisu. Nemusíte se tak obávat, že nebudete dostupní, zatímco Váš telefon budeme opravovat. Za tuto službu si nic neůčtujeme, je zcela zdarma!

  • Rychlé vyřízení

    Čas jsou peníze a dobře si to uvědomujeme i v Moblepoint. Vaši zakázku vyřešíme v nejkratším možném čase, každý je v naší frontě jako první. Rychle posoudíme, rychle vyřídíme!

Napište nám!

8 + 0 = ?