JAKÉ MODELY OPRAVUJEME:

LG OPTIMUS, NEXUS,
SERVIS LG TELEFONŮ I STARŠÍCH GENERACÍ
MECHANICKÉ I SOFTWAROVÉ OPRAVY

Rychlý servis, spolehlivé opravy – výhodně

Již 15 let se zabýváme servisem a opravami mobilních telefonů. Od roku 2007 se specializujeme i na servis mobilů LG. Zabýváme se servisem jak starší generace telefonů LG, tak i té nové, mezi kterou patří oblíbené modely Optimus L3, L5, L7, L9 či řadu NEXUS apod., tedy telefony s dotykovým displejem.

Zabýváme se výměnou displeje, systémových konektorů, baterie, krytů, vyčištění od oxidace, zálohou a přenosem dat a dalšími servisním úkony na té nejvyšší úrovni.

Pozáruční opravy, servis

Provádíme  pozáruční servis telefonů LG všech jeho dostupných modelů. Máte-li zájem o servis, napište nám na jablonec@czc.cz .

Výhody na Mobilepoint

  • Originální díly

    Používáme kvalitní a originální díly. Nabízíme maximální kvalitu použitého materiálu, pracujeme s těmi nejmodernějšími nástroji

  • Zapůjčení mobilu

    Budete pořád na příjmu! Zdarma Vám totiž zapůjčíme náhradní mobilní telefon během trvání servisu. Nemusíte se tak obávat, že nebudete dostupní, zatímco Váš telefon budeme opravovat. Za tuto službu si nic neůčtujeme, je zcela zdarma!

  • Rychlé vyřízení

    Čas jsou peníze a dobře si to uvědomujeme i v Moblepoint. Vaši zakázku vyřešíme v nejkratším možném čase, každý je v naší frontě jako první. Rychle posoudíme, rychle vyřídíme!

Napište nám!

4 + 0 = ?