JAKÉ MODELY OPRAVUJEME

iPhone 4,4S,5,5S,SE,6,6 plus,6S,6S plus,7, 7 plus, 8, X,
MECHANICKÉ I SOFTWAROVÉ OPRAVY

Rychlý servis, spolehlivé opravy – výhodně

Již 15 let se zabýváme servisem a opravami mobilních telefonů. Od roku 2011 se specializujeme i na servis mobilů iPhone. Zabýváme se servisem jak starší generace telefonů iPhone, tak i té nové, mezi kterou patří oblíbené modely řady iPhone – modely iPhone 6 a 6S stejně jako nejnovější iPhone 8 či iPhone X.

Zabýváme se výměnou displeje, systémových konektorů, baterie, krytů, vyčištění od oxidace, zálohou  dat a dalšími servisním úkony na té nejvyšší úrovni.

Pozáruční opravy, servis

Provádíme pozáruční servis telefonů Apple iPhone všech jeho dostupných modelů. Máte-li zájem o servis, napište nám na jablonec@czc.cz.

Výhody na Mobilepoint

  • Originální díly

    Používáme kvalitní a originální díly. Nabízíme maximální kvalitu použitého materiálu, pracujeme s těmi nejmodernějšími nástroji

  • Zapůjčení mobilu

    Budete pořád na příjmu! Zdarma Vám totiž zapůjčíme náhradní mobilní telefon během trvání servisu. Nemusíte se tak obávat, že nebudete dostupní, zatímco Váš telefon budeme opravovat. Za tuto službu si nic neůčtujeme, je zcela zdarma!

  • Rychlé vyřízení

    Čas jsou peníze a dobře si to uvědomujeme i v Moblepoint. Vaši zakázku vyřešíme v nejkratším možném čase, každý je v naší frontě jako první. Rychle posoudíme, rychle vyřídíme!

Napište nám!

0 + 6 = ?